25.04.2018 - Obóz SurfDance Camp

Już w te wakacje zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju ekstremalny obóz. Połączenie nauki tańca i sportów wodnych (windsurfingu, kitesurfingu)! Spędź ten czas na sportowo w przepięknym hotelu Folwark Kadyny, przeżyj przygodę życia poznaj nowych ludzi w rytmie dobrej muzy! Wszystko pod okiem wybitnej kadry trenerskiej! Nastawiamy się na Wasz progress dlatego liczba miejsc jest mocno ograniczona (tylko 25 miejsc na turnusie).

Przewidzieliśmy dwie grupy wiekowe dziecięcą oraz młodzieżową.

Cena obejmuje pełne wyżywienie, zakwaterowanie w Hotelu Folwark Kadyny, warsztaty z Gwiazdą You Can Dance, kadrę opiekunów oraz trenerów tańca i sportów wodnych, ubezpieczenie, dodatkowe atrakcje).


02.07.2015 - ADRIATIC SAIL FEST 2015

Po raz czwarty wyruszamy na adriatyckie wody, aby godnie pożegnać sezon letni w najzacniejszym towarzystwie rodziny Soulriders.

 

 


02.07.2015 - Wakacje czas zacząć

Czy świeci słońce, czy pada deszcz, czy wieje wiatr, czy też nie, czy jest dzień, czy jest noc, wiedz, że coś się dzieje!
Sprawdź sam i odwiedź nas w Bazie Sportów Wodnych Soulriders na Plaży Srebrna Riwiera


18.06.2015 - Stacja meteo Copa Kadyny

Możesz już sprawdzić warunki na spocie Copa Kadyny Soulriders bez wychodzenia z domu. Specjalnie z myślą o was uruchomiliśmy stacje pogodową dzięki której możecie na bieżąco śledzić warunki wiatrowe w naszej bazie. Aktualizacja co 5 minut przez całą dobę!


18.06.2015 - Sezon rozpoczęty, zaczynamy szkoleinia

Baza Copa Kadyny Soulriders już działa! Szkolenia z kitesurfingu i windsurfingu ruszają pełną parą. Wszystkich chętnych do nauki pływania na desce z żaglem lub latawcem zapraszamy codziennie od 9 aż do zachodu słońca :)


28.05.2015 - Zapraszamy na szkolenia z windsurfingu i kitesurfingu!!!

Już w połowie czerwca zapraszamy na szkolenie kitesurfingowe i windsurfingowe w bazie Copa Kadyny Soulriders ;)


01.05.2015 - Półkolonie w bazie Copa Kadyny Soulriders

Od początku lipca wspólnie z Akademią Młodego Pływaka i Body Power zapraszamy na półkolonie surferskie do bazy Copa Kadyny Soulriders. 


04.03.2015 - Zima 2014/2015

Wspaniali ludzie, piękne widoki, sprzyjające warunki, niezapomniane wspomnienia doładowało energię na cały zimowy sezon!

 
 

23.07.2014 - Adriatic Sail Fest 2014

Już po raz 3 SOULRIDERS oraz WODNASOWA zapraszają na najbardziej imprezowy rejs sezonu!


07.07.2014 - Kolejny tydzień w bazie Copa Kadyny za nami

Bardzo szybko płyną dni w bazie Copa Kadyny Soulriders nad Zalewem Wiślanym. To był słoneczny i wietrzny tydzień, w trakcie którego do grona surferów dołączyła spora grupa dzieciaków z Akademii Młodego Pływaka.


 1 2 Następna »