Martynika • St. Lucia • St. Vincent • Grenadyny • Martynika

Termin: 26.10 - 09.11.2013

 

Palmy, słońce, lazurowa woda… Nie sposób w krótkiej formie opisać tego raju na ziemi, po prostu trzeba tam być, trzeba to zobaczyć i przeżyć, a rejs który Wam oferujemy, jest najlepszą do ku temu okazją. Zwiedzamy Wyspy Zawietrzne: Martynika, St. Lucia, St. Vincent i Grenadyny. Co więcej, podczas tej wyprawy oferujemy możliwość przeżycia przygody z kitem! Zapraszamy zatem na rejs po Karaibach połączony ze szkoleniem kitesurfingowym.

Martynika – górzysta, zielona wyspa, na której ropoczniemy nasz rejs. Przez miejscowych nazwana „Wyspą Kwiatów”, złociste plaże, muzyka Zouk i karaibskie drinki bedą doskonałym wsparciem aklimatyzacji w innej strefie czasowej i klimatycznej.

St. Lucia – cudowna, tropikalna wyspa, dobrze rozwinieta turystycznie, warto wybrać sie tu na safari do lasu tropikalnego czy do ogrodu botanicznego Diamond Falls.

St. Vincent i Grenadyny – to tu kręcono większość scen kinowego hitu „Piraci z Karaibów”. Ciągnące się koralowe wyspy archipelagu sa wymarzonym miejscem do nurkowania i zażywania morskich kąpieli.

 

Naszymi jednostkami będą jachty typu: 
Lagoon 380, Lagoon 400, Lavezzi 40, Lipari 41

Wygodne katamarany z czterema oddzielnymi kabinami.

Jednostki dwukadłubowe to idealne rozwiązanie na wody karaibskie. Szerokie, wygodne 
i przestronne jachty z dużą liczbą iluminatorów 
i bulajów. Duże zamykane kabiny z dużą ilością szafek i schowków są gwarancją wysokiego komfortu.

SZKOLENIE KITE

Kitesurfing to sport dla każdego. Łatwy do nauczenia się, przyjemny i zapewniający mnóstwo pozytywnych wrażeń. Dlatego też, oprócz uroków żeglowania po Karaibach poznacie magię kite’a.

 

 

Szkolenie poprowadzą nasi doświadczeni instruktorzy. Po jego zakończeniu otrzymacie certyfikat IKO, który w zależności od uzyskanego stopnia, uprawnia do wypożyczania sprzętu na całym świecie w bazach zrzeszonych w organizacji IKO.

W trakcie szkolenia zapewniamy kompletny sprzęt (latawiec, trapez, deska, kamizelka i kask).

Cena 1.965 euro/os.

 

Cena zawiera:
- koję na jachcie,
- wyżywienie,
- ubezpieczenie,
- paliwo i wodę,
- opłaty portowe,
- opłaty graniczne i wizowe,
- pościel, ręczniki,
- ubezpieczenie kaucji,
- sprzątanie po rejsie,
- transfery: lotnisko – marina - lotnisko,
- opiekę skippera,
- szkolenie kitesurfingowe wraz ze sprzętem,


Cena nie zawiera:
- przelotów (ok.3500zł w obie strony, odpowiednio wcześniej można kupić o wiele taniej),
- wycieczek po wyspach,
- restauracji itp.

 

 

Zapraszamy na fantastyczną przygodę, żeglowanie w tropikalnych warunkach, opalanie sie na egzotycznych plażach, zwiedzanie, żywą muzykę, legendarne karaibskie drinki. Oferujemy również możliwość wstapienia w szeregi Kongregacji Miłośników Krzewienia Kultury Picia Rumu W.R.E.C.K.