SURFERSKA PÓŁKOLONIA

I termin: 9 - 13 lipca 

II termin: 6 - 10 sierpnia

Surferskie półkolonie są idealnym pomysłem dla mieszkańców Elbląga i okolic.

Górale jeżdżą na nartach, a my korzystajmy z naszych darów natury i pływajmy na windsurfingu! Uczestnicy naszej półkolonii zaprzyjaźnią się z naturą, poznają jej dobra oraz nauczą się z nią żyć i z niej korzystać. Żeglarstwo deskowe pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie, wzmacnia kręgosłup, ramiona i nogi, a także poprawia krążenie i pracę serca. W dobie samochodów i komputerów, warto zadbać o aktywny wypoczynek, a korzyści z windsurfingu dla kondycji i zdrowia są nieocenione.

info: < http://soulriders.pl/aktualnosci/33/surferska-polkolonia >

 

 

SURFART CAMP

Termin: 15 - 21 lipca 

SurfArtCamp to wyjątkowe połączenie ciała z duszą. Twoja pociecha rozwinie na naszym obozie swoją motorykę, pozna i nauczy się żyć z żywiołami Ziemi oraz uwolni swoją artystyczną duszę!

info: < http://soulriders.pl/aktualnosci/31/surfartcamp-ltkliknij-tutajgt >

 

SURFDANCE CAMP

I termin: 21 - 27 lipca

II termin: 18 - 24 sierpnia

Przeżyj przygodę życia, poznaj nowych ludzi, zaraź się nową pasją w rytmie dobrej muzy. Obóz SurfDance Camp to połączenie nauki tańca i sportów wodnych windsurfingu i kitesurfingu! Wszystko pod okiem wybitnej kadry trenerskiej! Nastawiamy się na progress uczestników dlatego liczba miejsc jest mocno ograniczona (tylko 25 miejsc na turnusie). Zakwaterowani będziecie w przepięknym Hotelu Folwark Kadyny. Podczas obozu odbędą się warsztaty z gwiazdą You Can Dance Klaudią Antos!

info < http://soulriders.pl/aktualnosci/30/oboz-surfdance-camp-ltkliknij-tutajgt >

 

Więcej informacji na stronie

Oraz piszcie i dzwońcie. Czekamy na Was!

tel. 534 500 360

@: kontakt@soulriders.pl