Stowarzyszenie

Jako pasjonaci windsurfingu i kitesurfingu postanowiliśmy charytatywnie zbierać fundusze na szkolenie dzieci i młodzieży z domów opieki i rodzin zastępczych. Pragniemy podzielić się naszą pasją z dziećmi, które bez naszej pomocy nie miałyby szans poszerzyć horyzontów.

 

oboz family camp elblag

Stowarzyszenie powstało w 2015 roku, ale przez swoje pierwsze lata działalności jedynie organizowaliśmy pojedyncze akcje charytatywne, mające na celu wspomóc Fundację DKMS i zwiększyć liczbę osób zarejestrowanych jako potencjalni dawcy szpiku. Dzięki naszemu Dniu Dawcy Szpiku odnaleźliśmy bliźniaka genetycznego, który został Dawcą i uratował komuś życie! <3 Oczywiście dalej wspieramy Fundację DKMS i organizujemy Dni Dawcy Szpiku.

obóz family mazury
obóz family mazury

Od 2020 roku ukierunkowaliśmy się. Odnaleźliśmy swoją ścieżkę niesienia pomocy. Dzieci z Domów Dziecka są to dzieci, którym życie na starcie odebrało bardzo dużo możliwości, a my pragniemy ich uskrzydlić, dowartościować, pokazać możliwości i zapoznać z innym środowiskiem, aby nabrali więcej pewności siebie.

Fundusze, które zbieramy wykorzystujemy na naukę pływania na windsurfingu i kitesurfingu dzieci z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych . Chcielibyśmy poszerzyć nasze przedsięwzięcie o pracę z psychologami, którzy pomogą im odbudować poczucie własnej wartości.

Otwórzmy Nasze serca i pokażmy dzieciom, że jest ktoś kto się o nich troszczy i o nich myśli. Dajmy im szansę spróbować czegoś, czego bez naszej pomocy nie mieliby okazji poznać. Dajmy dzieciom trochę szczęścia i okażmy miłość, której im zabrakło w dotychczasowym życiu!
Przecież Wszystkie dzieci nasze są!

Wspierając naszą inicjatywę darujesz uśmiech na buzi dziecka!
Zostań ich bohaterem!

Zmień trudności w możliwości!

WPŁAĆ DATEK przez formularz na dole strony /PayU/

lub

Przelewem

Bank BNP Paribas
94 1600 1462 1027 7047 6000 0001
Tytuł: Dusza surfera

Stowarzyszenie „Soulriders”
Krosno 25,
11-130 Orneta
NIP: 743-202-82-85
REGON: 361841547

Wpłać darowiznę

"*" oznacza pola wymagane


Wybierz kwotę:


5zł 15zł 25zł 50zł 75zł 100zł 250zł 500zł Inna kwota
Przetwarzanie danych osobowych*
Regulamin darowizn dostępny TUTAJ
Statut stowarzyszenia dostępny TUTAJ
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.